Choď na obsah Choď na menu
 


Farby

27. 3. 2011

 Červená Farba

Je to farba vášne a lásky...!! Červenej dávajú prednosť tvoriví, sebavedomí ľudia:) V čínskej tradícii je ČERVENÁ farbou šťastia.

 

 

 

 Zelená Farba

Zelená je farba prírody! Majú ju radi ľudia odvážni, tvrdohlaví, tvoriví a samostatní, ktorí vedia viesť ľudí... Zelená posilňuje zrak a pozitívne ovplyvňuje mozog. Má vplyv na city a lásku...posilňuje ego!

 

 

 

Žltá Farba

Žltá je farba mysle. Vyvoláva aktivitu, odolnosti proti únave. Táto farba bola symbolom veľkej inteligencie, bohatstva, otcovstva ale tiež závisti...!

 

 

 

 Modrá Farba

Modrá farba je farba duše. Symbolizuje nekonečnosť a prázdnotu. Ľudia, ktorí majú radi modrú majú komplikovaný vnutorný svet a život. Chcú mať všetkého veľa ale nič pre to nerobia.

 

 

 

 

 Ružová Farba

Farba priateľatva, uzmierenia, šťastia, harmónie...Prezrádza jemnosť, obľubujú ju romantickí ľudia!! :) Ľudia, ktorí sa radi venujú skrášľovaniu ( najmä seba:D )

 

 

 

 

 Oranžová Farba

Doplňuje silu a chuť do života, podporuje tvorivosť...vyvoláva radosť! Majú ju radi zvedaví a ctižiadostiví ľudia. Zaujíma ich všetko okolo nich...:)

 

 

 

 

Fialová Farba

Je to farba duchovnej sily. Podporuje kreativitu a inšpiruje. Páči sa originálnym ľudom...! Často majú umelecké sklony:) 

 

 

 

 

 Hnedá Farba

Predstavuje prirodzenú múdrosť a spriaznenosť s prírodou, symbolizuje aj pokušenie! Páči sa ľuďom kľudnej milej povahy, so zmyslom pre spravodlivosť...:)

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

:D

(Natussh, 10. 2. 2012 8:55)

Fialováá :D